Posted by Robert Piątek | aktualności, szkolenia i warsztaty

W ciekawych czasach przyszło nam żyć… Podobno mamy problemy ze skreśleniem jednego X w książeczce do głosowania i stąd taki odsetek głosów nieważnych. Podobno jesteśmy aż tak niedbali, że 40% złożonych na oficjalnym wzorze formularza ofert w przetargach na białe certyfikaty miało istotne uchybienia formalne, skutkujące ich odrzuceniem z postępowania przetargowego. Dotyczy to aż 276 z 698 złożonych w 2013 i 2014 ofert. Jak to wiec jest, ze radzimy sobie z wypełnianiem o wiele bardziej skomplikowanych formularzy PIT, VAT itd. itp.? Jakim cudem prowadzimy biznesy, zarządzamy spółkami i wykonujemy skutecznie wiele niestandardowych działań w gąszczu mało przyjaznego zbiurokratyzowanego otoczenia biznesowego? Skala procederu pozwala domniemywać, że nie tylko z wiedzą uczestników przetargu nie jest dobrze ale urzędnicy weszli w rolę sędziów i demonstrują swoja władzę stawiając nierealistyczne wymagania jednocześnie zaniedbując  komunikację z przedsiębiorcami, którym powinni służyć pomocą w realizacji celu procedury przetargowej.

Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i pomóc Państwu dobrze przygotować dokumentacje przetargową. Oferujemy produkt „2 w 1”, który obejmuje warsztaty + doradztwo.  Wszystko po to, aby rozwiać wątpliwości formalne i wcielając się w urzędniczy sposób patrzenia na świat precyzyjnie wg wskazówek porozrzucanych w różnych przepisach wypełnić Państwa ofertę przetargową. Jeśli więc zamierzacie Państwo wziąć udział w tym roku w przetargu po raz pierwszy to zachęcamy do zarezerwowania sobie miejsca na naszych warsztatach bo z pewnością zwrócimy Państwu uwagę na różne niepozorne drobiazgi, które niestety mogą skutkować odrzuceniem oferty. Bardzo serdecznie zapraszamy też tych, którzy już przez maszynę przetargową zostali przemieleni z niepowodzeniem – Państwo już wiecie, że detale są ważne i że nie wszystko jest takie oczywiste jak to na pierwszy rzut oka wygląda. Dzięki naszemu fachowemu wsparciu możecie Państwo wyeliminować ryzyko porażki w następnym przetargu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na 3 grudnia i 10 grudnia 2014 roku.


Po zakończeniu naszych warsztatów i konsultacji będą mieli Państwo gotową do złożenia w URE ofertę przetargową .


 

Mogą Państwo także pobrać informację o warsztatach i kartę zgłoszenia udziału w warsztatach. W razie wątpliwości co do tego wydarzenia prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny

 

One thought on “Warsztaty dla tych co przygotowują się do przetargu na białe certyfikaty

Comments are closed.