Szybki kontakt:

+48-517468250

Biuro:

ul. T.Kościuszki 54 pok.30144-200 Rybnik

Blog o efektywności energetycznej

02

Feb 2018
Informacja Prezesa URE o audytach dużych przedsiębiorstw

Sezon na obowiązkowe audyty dużych przedsiębiorstw generalnie jest już za nami. Intensywne prace dobiegły końca w moim przypadku w listopadzie ubiegłego roku. Zastanawiałem się jednak ile podmiotów przeprowadziło taki audyt? Czy są jeszcze jakieś firmy produkcyjne, które nie zdołały wypełnić obowiązku? Czy w tym roku będzie jeszcze zapotrzebowanie na tego typu usługi?

czytaj...

11

Aug 2017
Porady dla zwycięzców przetargu na białe certyfikaty (3) - członkostwo w RŚP

Wniosek do Prezesa URE o wydanie świadectw efektywności energetycznej już wysłany? Świetnie. Czas przygotować się do następnego kroku, bez którego nie będzie mozliwości uzyskania i sprzedaży praw majątkowych przypisanych do białych certyfikatów, które wygrałeś. Tym krokiem jest uzyskanie członkostwa w Rejestrze Świadectw Pochodzenia na Towarowej Giełdzie Energii.

czytaj...

03

Aug 2017
Porady dla zwycięzców przetargu na białe certyfikaty (2) - PSPEE planowane

Kolejna porcja wiedzy przeznaczona jest dla tych, którzy wygrali przetarg na #BialeCertyfikaty zgłaszając przedsięwzięcia planowane.

czytaj...

02

Aug 2017
Porady dla zwycięzców przetargu na białe certyfikaty (1)

Wygrałeś przetarg? Gratulujemy.

Teraz czas na kolejne kroki, aby dopełnić procedur i stać się posiadaczem praw majątkowych. W pierwszym artykule zajmujemy się przedsięwzięciami, które zostały zgłoszone w przetargu jako zrealizowane.

czytaj...

03

Apr 2017
Przypomnienie nowych zasad aplikowania o białe certyfikaty

Nowe zasady przyznawania białych certyfikatów w ustawie o efektywności energetycznej ograniczają możliwość aplikowania o nie tylko na etapie planowania przedsięwzięcia, poza jednym wyjątkiem...

czytaj...