Szybki kontakt:

+48-517 468 250

Biuro:

ul. Kościuszki 54, pok.31144-200 Rybnik

Blog o efektywności energetycznej

05

Nov 2014
Nowy projekt ustawy - rewolucyjne zmiany!

Wczoraj na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji opublikowano nową wersję projektu ustawy o efektywności energetycznej. Projekt jest datowany na 30 października 2014 i opatrzony numerem wersji 1.19. Dla tych co śledzą na bieżąco zmiany w prawie energetycznym lektura nowego projektu może być niemałym zaskoczeniem.

czytaj...

17

Oct 2014
Efektywność energetyczna w przemyśle w ramach OFE

Konsorcjum Eksperckie SYNERGIA było partnerem merytorycznym Fundacji Zielony Feniks i współorganizatorem bloku programowego poświęconego efektywności energetycznej w przemyśle, który miał miejsce w pierwszym dniu Opolskiego Festiwalu Ekoenergetyki, tj. 8 października 2014. Blok ten składał się z trze...

czytaj...

13

Jun 2014
Dobre jest wrogiem lepszego...

Przedsiębiorstwa produkcyjne zazwyczaj zużywają duże ilości energii. Koszt energii jest istotną pozycją w bilansie kosztów wytworzenia produktu a ceny energii wciąż wykazują tendencje rosnące. Poprawa efektywnosci energetycznej wdrażana w sposób przemyślany i systematyczny jest dobrą odpowiedzia na sto...

czytaj...

28

Mar 2014
Energetyczna loża szyderców

"Energetyczna loża szyderców" - czyli subiektywny blog o problemach z energią został w marcu uruchomiony przez Krzysztofa Wilka - współzałożyciela Konsorcjum Eksperckiego SYNERGIA. Komentarz wprowadzający autora jest następujący:

czytaj...

19

Mar 2014
O energetycznym bezpieczeństwie

Temat bezpieczeństwa energetycznego w kontekście show serwowanego światu przez Mr Putin stał się niezwykle świeży i politycznie popularny, zwłaszcza dla nas - bliskich sąsiadów pierwszoplanowego Aktora i Reżysera w jednej osobie.

czytaj...